Jesteś niezalogowany
NOWE KONTO

Polski Deutsch

      Zapomniałem hasło/login


ä ß ö ü ą ę ś ć ł ń ó ż ź
Nie znaleziono żadnego obiektu
opcje zaawansowane
Wyczyść
Kołomyja
Parsley: Kilka uwag do powyższej reprodukcji. Po pierwsze Wystawa Etnograficzna Pokucia w Kołomyi miała miejsce w roku 1880. Po drugie wystawa ulokowana była w specjalnie wybudowanym na ten cel pawilonie w parku miejskim przy ulicy Zielonej (poźniej Franciszka Józefa, al. Wolności a teraz bulw. Łesi Ukrainki), stąd nieuprawnione jest przypisanie do Krajowej Szkoły Garncarskiej. Po trzecie, dolną część plakatu ...
Gimnazjum, ul. Kraszewskiego Ignacego (Фpaнкa Iвaнa), Kołomyja
Antoni Kuczek: Dziękuję.
Gimnazjum, ul. Kraszewskiego Ignacego (Фpaнкa Iвaнa), Kołomyja
Antoni Kuczek: Dziękuję,
Pałac Dzieduszyckich, Jezupol (Єзупіль)
Antoni Kuczek: Kiedyś znalazłem obecne wykorzystanie pałacu jako internat, teraz widzę to było błędne, koryguje - dziękuję.
Kościół katolicki (dawny), ul. Wolności (Cвободи), Jaremcze
Parsley: Zdecydowanie nie! Ewidentny błąd. Poprawiłem.
Ratusz, pl. Rynek, Lwów (Львів)
Antoni Kuczek: Dziękuję za pomoc - skorygowałem, zgubiło mnie pewne podobieństwo.

Ostatnio dodane
znaczniki do mapy

Parsley
Parsley
Parsley
Parsley
Parsley
Parsley
McAron
Parsley
Parsley
Parsley
Parsley
Parsley
Parsley
Parsley
maras
maras
maras
Parsley
Parsley
Parsley
Parsley

Ostatnio wyszukiwane hasła


 
 
 
 
Wratislaviae Amici i Dzielnica Wzajemnego Szacunku
Autor: MT°, Data dodania: 2008-06-15 20:58:46, Aktualizacja: 2008-06-15 20:58:46, Odsłon: 1553

Koncert oraz uroczysty bankiet w dniu 13 czerwca 2008 roku - Fotoreportaż
Impreza pod patronatem ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego oraz prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza organizowana przez Regionalny Oddział we Wrocławiu Banku BGŻ w Oratorium Marianum 13 czerwca 2008 roku poświęcona była Dzielnicy Wzajemnego Szacunku oraz wielokulturowości Wrocławia na przestrzeni dziejów. Jako stowarzyszenie przygotowaliśmy prezentację ukazującą Dzielnicę Czterech Wyznań na tle architektury zarówno sakralnej jak i użytkowej, która przetrwała do naszych czasów i określa współczesny charakter wspomnianej dzielnicy. Po uroczystym koncercie w Auli Leopoldina na którym występowały chóry reprezentujące poszczególne wyznania rozpoczął się bankiet dla prawie 300 zaproszonych gości w sali Oratorium Marianum, tam właśnie jedną z atrakcji była prezentacja przygotowana przez nasze stowarzyszenie.


Zdjęcie nr 1
Zdjęcie nr 2
Zdjęcie nr 3

Zdjęcie nr 4
Zdjęcie nr 5
Zdjęcie nr 6


Zdjęcie nr 7
Zdjęcie nr 8
Zdjęcie nr 9
Zdjęcie nr 10
Zdjęcie nr 11/ / / / 2008 /
bonczek/hydroforgroup/ | 2008-06-16 07:55:56
"Najsłabszymi ministrami w ekipie Donalda Tuska są Ewa Kopacz i Bogdan Zdrojewski. Takie wnioski przedstawia poufny raport, który trafił właśnie na biurko premiera. Do dokumentu, który zbiera postępy legislacyjne w resortach, dotarł "Dziennik". W kulturze spokój i nic się nie dzieje Resort kultury też nie ma się czym chwalić. Ministerstwo ociąga się z kluczową dla środowiska artystycznego nowelizacją prawa autorskiego. Dopiero pod koniec czerwca minister ma przedstawić jej założenia, choć - według planów - miała być przyjęta już w kwietniu." za TVN24 Jak widac na tle całej działalnosci Zdroja to kropla w morzu potrzeb i realizacji- czekamy na nowelizację prawa autorskiego i dalsze promowanie chocby Wrocławia.
Pal | 2008-06-18 21:50:53
Chciałem dowiedzieć się z artykułu o jaką to dzielnicę chodzi. Szukałem w planie Wrocławia nazwy "Dzielnica Wzajemnego Szacunku" i nie znalazłem.
U.N. | 2008-06-18 21:59:40