Jesteś niezalogowany
NOWE KONTO

Polski Deutsch

      Zapomniałem hasło/login


ä ß ö ü ą ę ś ć ł ń ó ż ź
Nie znaleziono żadnego obiektu
opcje zaawansowane
Wyczyść

 
 
 
  ID: 538454

24.06.2009 - Nagroda Prezydenta Wrocławia dla Wratislaviae Amici 
24 czerwca 2009 roku odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej Wrocławia podczas której wręczono nam jako stowarzyszeniu Wratislaviae Amici Nagrodę Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza za rok 2009 za utworzenie portalu internetowego dokumentującego historię i przemiany w krajobrazie Wrocławia i Dolnego Śląska - nagroda ta, to nagroda dla wszystkich współtworzących nasz portal, a w szczególności dla Piotra Herby/Neo, dzięki któremu ta strona powstała... W dalszej części sesji nastąpiło uroczyste ...
24 czerwca 2009 roku odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej Wrocławia podczas której wręczono nam jako stowarzyszeniu Wratislaviae Amici Nagrodę Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza za rok 2009 za utworzenie portalu internetowego dokumentującego historię i przemiany w krajobrazie Wrocławia i Dolnego Śląska - nagroda ta, to nagroda dla wszystkich współtworzących nasz portal, a w szczególności dla Piotra Herby/Neo, dzięki któremu ta strona powstała... W dalszej części sesji nastąpiło uroczyste wręczenie orderów i odznaczeń Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu - osobom związanym z ziemią wrocławską.
Wręczenia odznaczeń i orderów w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP minister Paweł WYPYCH.
Pokaż więcej Pokaż mniej
 

 • Data: 2009-06-24
  komentarze: 22
  Mam zaszczyt poinformować wszystkich, że w dniu 24 czerwca odbyła ...
 • Data: 2009-06-24
  komentarze: 0
  Nagroda Prezydenta Wrocławia dla stowarzyszenia Wratislaviae Amici
 • Data: 2009-06-24
  komentarze: 2
  Nagroda Prezydenta Wrocławia dla Wratislaviae Amici - w imieniu ...
 • Data: 2009-06-24
  komentarze: 0
  Nagroda Prezydenta Wrocławia dla Wratislaviae Amici - pamiątkowe ...
 • Data: 2009-06-24
  komentarze: 2
  Nagroda Prezydenta Wrocławia dla Wratislaviae Amici - na fotografii ...